Vítám Vás na internetových stránkách salonu Lucie. Chtěla bych Vás seznámit s různými druhy masáží, které vykonávám v příjemném prostředí svého salónu.

Pod odkazem „Druhy masáží“ naleznete popis jednotlivých masážních procedur. Typologie masáží se v mém salonu bude neustále rozšiřovat a zkvalitňovat. Nabízím jak hluboce relaxační procedury, tak velmi účinné, uvolňující masáže. Jsem si naprosto jistá, že v popisu jednotlivých masáží nalezente právě tu, která Vám bude nebližší. Já osobně preferuji masáže celého těla. Je to dokonalá harominizace, jak z pohledu fyzického tak i duševního.

 

Masážím se aktivně věnují od roku 2008. Při studiu na Vysoké škole tělovýchovy a sportu jsem měla možnost seznámit se s výše zmíněnou formou relaxace. Poznala jsem na vlastní kůži, jak různé druhy masážních procedur blahodárně působí na lidský organismus. A právě tam jsem našla touhu pomáhat lidem s jejich zdravotním stavem a regenerací organismu.

Nyní jsem si ke své masážní praxi přidala studium na VŠ v oboru wellness specialista. Wellness bude naší budoucností a musí se stát i naší součástí – součástí zdravého životního stylu. Ne vždy jsme spokojeni s dnešními zdravotnickými službami. Proto je potřeba začít starat se o sebe, jak z pohledu zdravotního, tak i z duševního. Masáže jsou správnou volbou a právem patří do rozsáhlého oboru wellness služeb.

 

Před samotnou objednávkou si nejprve přečtěte na mých internetových stránkách stručné informace k prováděným masážím. Dozvíte se tak, jaká masážní procedura je právě pro Vás ta pravá. Neopomeňte kontraindikace masáží, kde se seznámíte s fyzickými stavy, při kterých je masáž zakázána a je zde nevhodné ji provádět.

Doufám, že se v mém salonu Lucie budete cítit příjemně a ještě příjemněji po provedení samotné masáže.

 

Těším se na Vaší návštěvu

Bc. Lucie Chylíková